• Cluster F&B Manager - 4* hotel, jižní Morava

    Pro našeho klienta, provozujícího několik hotelů v Brně, hledáme vhodného uchazeče/čku na pozici Cluster F&B Manager. Hotely nabízejí svým klientům velkou škálu různých typů pokojů, rozsáhlé konferenční sály a výborné restaurace s českými a mezinárodními specialitami.

  • Náplň práce

    • zajišťování plynulého chodu všech stravovacích středisek,
    • vedení týmu lidí v oddělení F&B,
    • sestavování menu a jeho kalkulace,
    • nábor a zaučení vhodného personálu,
    • výběr dodavatelů pro celý stravovací komplex,
    • dohled nad dodržováním stanovených standardů,
    • plnění rozpočtu na dané oddělení,
    • hlášení výsledků vedení společnosti.

  • Požadujeme

    • minimálně 5 let praxe na obdobné pozici v 4* hotelu,
    • výborné komunikační a organizační schopnosti,
    • anglický a český jazyk na dobré úrovni,
    • zkušenost s kalkulacemi, finanční přehled,
    • zkušenost s vedením týmu lidí a jejich motivace,
    • přirozený respekt a autorita,
    • samostatnost, rozhodnost, loajálnost.

  • Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • další firemní benefity,
    • zázemí stabilní společnosti,
    • možnost seberealizace a osobního rozvoje.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: job@dream-job.cz