• F&B Manažer/ka - 4* hotel, Liberec

    Pro našeho klienta, hotelovou síť, která provozuje širokou škálu ubytovacích zařízení v České republice, hledáme zodpovědného kandidáta/kandidátku na pozici F&B Manažer/ka. Tento 4* hotel ohromí své hosty nevšedním moderně zařízeným interiérem s více než 80 hotelovými pokoji. Hotel je vhodný pro krátké pracovní cesty, ale i pro odpočinek s celou rodinou. V hotelové restauraci můžete ochutnat pokrmy tradiční středoevropské ale i světové kuchyně. Výlety v okolí jsou více než lákavé, příroda v Libereckém kraji nabízí výšlap na Ještěď či vstupní bránu do Jizerských hor.

  • Náplň práce

    • starost o celý F&B úsek a zajištění bezproblémového chodu celého stravovacího úseku,
    • zodpovědnost za finanční výsledky F&B oddělení a za kvalitu poskytovaných služeb,
    • podílení se na sestavování menu se šéfkuchařem,
    • správa pokladních systémů a inventarizace,
    • denní uzávěrky tržeb,
    • dohled nad dodržováním standardů,
    • vedení a motivace týmu zaměstnanců,
    • organizace promo akcí.

  • Požadujeme

    • min. 3 roky praxe na obdobné pozici,
    • VŠ vzdělání v oboru gastronomii výhodou,
    • kladný vztah ke gastronomii,
    • znalost hotelových a pokladních systémů - Septim, Previo výhodou,
    • zkušenost s vedením týmu zaměstnanců,
    • znalost personální legislativy,
    • anglický jazyk podmínkou, německý jazyk výhodou,
    • spolehlivost, zodpovědný přístup,
    • výborné komunikační a organizační schopnosti.

  • Nabízíme

    • motivující platové ohodnocení,
    • možnost ubytování,
    • firemní benefity (zvýhodněné ceny služeb),
    • zázemí stabilní společnosti.

    Nástup: dohodou
    Kontakt: Hana Patzáková
    Email: info@dream-job.cz

    Těšíme se na Vaše životopisy!