• Front Office Manager - 4* hotel, Orlické hory

    Pro rodinný wellness hotel uprostřed panenské přírody hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Front Office Manager. Hotel nabízí možnosti sportovního vyžití v horské přírodě a odpočinkové wellness. Tento středně velký hotel poskytuje komfortní ubytování a zaměřuje se převážně na rodiny s dětmi, ale i na business klientelu.

  • Náplň práce

    • odpovědnost za plynulý chod recepce,
    • kontrola příjezdů a odjezdů hostů,
    • guest relations - budování vztahu se zákazníky,
    • odpovědnost za personální obsazení, motivace a trénink,
    • zpracování rozpisu služeb a podkladů pro mzdy,
    • vyhodnocování nákladů a výnosů úseku front office,
    • vedení domovní knihy a odesílání reportů na cizineckou policii,
    • provádění MOD dle rozpisu,
    • plánování, optimalizace a kontrola pracovní postupů.

  • Požadujeme

    • min. 2 roky praxe na pozici FOM/Assistant FOM
    • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti hotelnictví,
    • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni,
    • znalost dalšího jazyka výhodou,
    • znalost práce s PC (MS Office, Internet)
    • zkušenosti s vedením kolektivu,
    • vynikající komunikační a organizační dovednosti,
    • flexibilita, samostatnost a zodpovědnost,
    • čistý trestní rejstřík.

  • Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • další firemní benefity,
    • možnost ubytování a stravování,
    • klidné prostředí v horské přírodě,
    • zázemí stabilní společnosti.

    Nástup: ASAP

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: info@dream-job.cz