• General Manager - 4* hotel, Vysočina

    Kraj Vysočina působí na samém středu České republiky a tamní příroda se řadí mezi nejzachovalejší v celém Česku. Pro klienta, 4* hotel hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici General Manager. Jedná se o kraj plný přírodních a kulturních památek, které se zapsaly na seznam světového dědictví UNESCO. Telč, takzvaná renesanční perla mezi městy, jistě stojí za návštěvu či Jihlava, která nabízí svou dávnou minulost v těžbě stříbra či hornictví.

  • Náplň práce

    • kompletní odpovědnost za chod hotelu,
    • kontrola jednotlivých středisek,
    • pozitivní marketingové a PR aktivity,
    • vyhodnocování a spoluzodpovědnost za hospodaření hotelu,
    • rozvoj firemní kultury a pracovního prostředí,
    • nábor, vedení a motivace zaměstnanců.

  • Požadujeme

    • zkušenosti min. 5 let v managementu hotelu,
    • komunikativní znalost anglického jazyka,
    • orientace ve finanční a hospodářské oblasti,
    • přirozený respekt a autorita,
    • schopnost vést a motivovat tým,
    • samostatnost a rozhodnost.

  • Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • zázemí stabilní společnosti,
    • možnost ubytování,
    • práci v příjemném prostředí.

    Nástup: ihned
    Kontakt: Pavla Hodinková
    E-mail: pavla@dream-job.cz