• Provozní manažer - hotelový resort, Orlické hory

    Orlické hory jsou oblíbená destinace nejenom českých turistů. Díky vysoké návštěvnosti zde vzniká řada zajímavých projektů a ubytovacích zařízení. Mezi ty podařené patří hotel a horské chaty našeho klienta. Celková kapacita resortu je cca 150 hostů. V areálu je pestré sportovní vyžití a excelentní gastronomie ambiciózního kuchaře. Díky velké návštěvnosti je zde zapotřebí rozšířit tým o pozici Provozního manažera - F&B manažera. Není důležité dosažené vzdělání, ani jazykové vybavení, ale praxe v oboru a vášeň pro cestovní ruch.

  • Náplň práce

    - starost o celý F&B úsek,

    - podílení se na tvorbě nových jídelních a nápojových lístků,

    - ve spolupráci s šéfkuchařem stanovuje prodejní ceny,

    - spolupracuje při nákupu k optimalizaci nákladů,

    - jedná s klienty a domlouvá společenské akce,

    - dohlíží nad realizací svateb, firemních akcí, a dalších událostí,

    - vede a motivuje podřízené.

  • Požadavky

    - praxi v restauračním provozu min 5 let,

    - kladný vztah ke gastronomii a novým trendům,

    - pro-zákaznický servis, vymýšlení nevšedních akcí,

    - vůdčí typ osobnosti, kterého podřízení respektují,

    - zkušenost se skladovým hospodářstvím,

    - flexibilitu vzhledem k pořádaným akcím.

  • Nabízíme

    - velmi pěkné platové ohodnocení + roční bonusy,

    - bydlení (nebo služební vůz),

    - zajímavý produkt, který je velmi oblíbený a má vysokou obsazenost,

    - možnost realizace vlastních nápadů,

    - férové jednání.

    Nástup: září 2017

    Kontakt: Pavla Hodinková

    E-mail: pavla@dream-job.cz