• Ředitel/ka - hotelový resort, Orlické hory

    Orlické hory jsou oblíbená destinace nejenom českých turistů. Díky vysoké návštěvnosti, zde vzniká řada zajímavých projektů a ubytovacích zařízení. Mezi ty podařené patří hotel a horské chaty našeho klienta, pro kterého hledáme vhodného uchazeče/ku na pozici Ředitel hotelu. Celková kapacita resortu je cca 150 hostů. V areálu je pestré sportovní vyžití a excelentní gastronomie ambiciózního kuchaře.

  • Náplň práce

    • kompletní odpovědnost za chod hotelu,
    • kontrola jednotlivých středisek,
    • pozitivní PR a marketing,
    • vyhodnocování a spoluzodpovědnost za hospodaření hotelu,
    • rozvoj firemní kultury a pracovního prostředí,
    • zpětná vazba managementu společnosti.

  • Požadujeme

    • zkušenosti v obdobné pozici min.5 let nutností,
    • znalost jazyka výhodou,
    • orientace ve finanční a hospodářské oblasti,
    • přirozený respekt a autorita, vedení a motivace týmu,
    • samostatnost, rozhodnost.

  • Nabízíme

    • velmi pěkné platové ohodnocení + roční bonusy,
    • bydlení, pokud je dojezdová vzdálenost větší než 30 minut (nebo služební vůz),
    • zajímavý produkt, který je velmi oblíbený a má vysokou obsazenost,
    • možnost realizace vlastních nápadů,
    • férové jednání.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Pavla Hodinková

    E-mail: pavla@dream-job.cz