• Restaurant Manager - horský resort, Orlické hory

    Pro našeho klienta, hotelový resort umístěný v samém srdci Orlických hor, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Restaurant Manager. Resort nabízí širokou škálu ubytování přes klasické pokoje až po horské chaty. Součástí hotelu je příjemná restaurace, vedená zkušeným šéfkuchařem, konferenční prostory a wellness centrum.

  • Náplň práce

    • zajištění plynulého chodu všech F&B středisek,
    • organizace a kontrola akcí pořádaných v konferenčních sálech hotelu,
    • sestavování a kalkulace menu,
    • komunikace s dodavateli,
    • výběr a zaučení vhodného personálu,
    • kontrola dodržování standardů hotelu,
    • vedení a motivace týmu,
    • vytváření pozitivní image společnosti.

  • Požadujeme

    • vyučení v oboru,
    • zkušenost s obdobnou pozicí min. 3 roky,
    • znalost restauračního provozu a zájem o gastronomii,
    • komunikační a organizační schopnosti,
    • dobrá znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou,
    • zodpovědný přístup, samostatnost,
    • flexibilita a loajalita.

  • Nabízíme

    • motivující platové ohodnocení,
    • možnost zaměstnaneckého ubytování,
    • práce v atraktivním prostředí s nádechem přírody,
    • možnost seberealizace a osobního růstu.

    Nástup: ihned

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: info@dream-job.cz