• Šéfkuchař/ka - 3* hotel, Vysočina

    Pro našeho klienta, 3* hotel na Vysočině, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Šéfkuchař/ka. Hotel se využívá převážně pro pořádání kongresů a seminářů, ale najdou zde své vyžití i rodiny s dětmi, turisté či sportovní nadšenci. Kromě 70 nově zrekonstruovaných pokojů, nabízí hotel rozsáhlé konferenční sály s denním světlem, restauraci s panoramatickou vyhlídkou a wellnes centrum.

  • Náplň práce

    • zodpovědnost za plynulý chod kuchyně,
    • tvorba menu,
    • tvorba receptur a kalkulací,
    • dodržování předepsaných standardů,
    • zajištění zásobování, kontakt s dodavateli,
    • kontrola daného rozpočtu a jeho plnění,
    • dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů,
    • vedení a motivace menšího týmu,
    • zpětný report managementu.

  • Požadujeme

    • vyučení v oboru, praxe na dané pozici min. 2 roky podmínkou,
    • zkušenost s tvorbou menu a kalkulací,
    • zájem o gastronomii a kreativitu ve vaření,
    • výborná organizace práce, týmový hráč a vůdce,
    • samostatnost, aktivní přístup,zodpovědnost.

  • Nabízíme

    • zajímavé platové ohodnocení,
    • možnost ubytování,
    • práce v příjemném prostředí, uprostřed přírody,
    • zázemmí stabilní společnosti.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: info@dream-job.cz