• Šéfkuchař/ka - 4* hotelový komplex, Žďárské vrchy

    Na pomezí Čech a Moravy uprostřed čisté přírody se nachází hotelový komplex s cca 150 pokoji. Pro našeho klienta, hledáme vhodného kandidáta na pozici Šéfkuchař/ka. V hotelové blízkosti se nachází spousta sportovního a volnočasového vyžití nejen pro rodiny s dětmi. Kraj Vysočina svým návštěvníkům má rozhodně co nabídnout. Mimo krásné přírodní úkazy jako je Milevský rybník či Žďárské vrchy, se pyšní také historickým městem Třebíč plných památek.

  • Náplň práce

    • zodpovědnost za plynulý chod kuchyně,
    • tvorba menu,
    • tvorba receptur a kalkulací,
    • dodržování předepsaných standardů,
    • zajištění zásobování, kontakt s dodavateli,
    • kontrola daného rozpočtu a jeho plnění,
    • dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů,
    • vedení a motivace týmu,
    • zpětný report managementu.

  • Požadujeme

    • vyučení v oboru, praxe na dané pozici podmínkou,
    • zkušenost s tvorbou menu a kalkulací,
    • zájem o gastronomii a kreativitu ve vaření,
    • výborná organizace práce, týmový hráč a vůdce,
    • samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost,
    • časovou flexibilitu,
    • cizí jazyk výhodou.

  • Nabízíme

    • zajímavé platové ohodnocení,
    • možnost ubytování,
    • zázemí stabilní společnosti.

    Nástup: ihned
    Kontakt: Dominika Březinová
    E-mail: researcher@dream-job.cz

    Těšíme se na zaslané životopisy!