• Šéfkuchař/ka - lázeňský hotel, Mariánské Lázně

    Pro našeho klienta, vlastnícího několik hotelů v Mariánských Lázních, hledáme zodpovědného Šéfkuchaře/ku. Šéfkuchař bude mít na starosti lázeňských hotel, umístěný v centru města s nádechem historie, který svým hostům nabízí širokou nabídku léčebných procedur s využitím léčivých pramenů.

  • Náplň práce

    • zodpovědnost za chod kuchyně,
    • příprava pokrmů, tvorba jídelního lístku,
    • dohled nad ekonomikou kuchyně a skl. hospodářstvím,
    • vedení týmu a jeho motivace,
    • zajištění zásobování, kontakt s dodavateli,
    • kontrola daného rozpočtu a jeho plnění,
    • dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů,
    • spolupráce s ostatními středisky,
    • zpětný report managementu.

  • Požadujeme

    • vyučení v oboru,
    • předchozí praxe na dané pozici min. 5 let,
    • zkušenost s tvorbou a přípravou jídelního lístku,
    • organizační a komunikační dovednosti,
    • zkušenost s kalkulacemi, finanční přehled,
    • přirozený respekt a autorita, vedení a motivace týmu,
    • samostatnost, rozhodnost, loajálnost,
    • zájem o gastronomii a kreativitu ve vaření.

  • Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • další firemní benefity,
    • ubytování zajištěno,
    • zázemí stabilní společnosti,
    • možnost seberealizace a osobního rozvoje.

    Nástup: ihned

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: info@dream-job.cz