• Vedoucí recepce - 4* hotel, Mariánské Lázně

    Pro 4* lázeňský hotel v Mariánských Lázních, hledáme zodpovědného Vedoucího recepce. Schopný vedoucí recepce, který dokáže zajistit bezproblémový chod recepce a úseku housekeeping. Tato pozice vyžaduje koordinaci přijatých rezervací, plynulý check-in a check-out, kontrola vedení evidence hostů a dohled nad podřízenými pracovními. Jedná se o 4* hotel v centru města s nádechem historie, který svým hostům nabízí širokou nabídku léčebných procedur s využitím léčivých pramenů. Mariánské Lázně jsou odnepaměti znakem pro udržení nejen zdravého těla ale i zdravého ducha. Jsou symbolem zdraví, přírody a krásných památek. Svým návštěvníkům nabízí mnoho významných míst k vidění.

  • Náplň práce

    • plynulý chod recepce, vedení 6 lidí,
    • dodržení plánovaných nákladů,
    • bezproblémový check-in a check-out hostů,
    • koordinace přijatých rezervací,
    • poskytování informací hostům o službách,
    • organizace práce spolupracovníků, jejich kontrola a motivace,
    • zpracování a vyřízení jejich přání a stížností,
    • příprava podkladů pro zpracování mezd,
    • kontrola správnosti pokladních operací,
    • dodržení standardu BOZP a PO.

  • Požadujeme

    • min. 2 roky praxe na obdobné pozici,
    • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti hotelnictví,
    • NJ nutností, RJ na komunikativní úrovni,
    • znalost práce na PC (MC Office, Internet),
    • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost,
    • vynikajicí komunikační a organizační dovednosti,
    • zkušenost s vedením týmu,
    • přirozený respekt a autorita.

  • Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • firemní benefity,
    • zázemí stabilní společnosti,
    • práce v krásném prostředí.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: job@dream-job.cz