• F&B Supervisor - 4* hotel, Praha 1

    Pro našeho významného klienta, komfortní 4* hotel nabízející možnost ubytování na luxusní adrese v sousedství Pražského hradu a zároveň dokonalé útočiště pro poklidný odpočinek, hledáme šikovného člověka na pozici F&B Supervisor s pěkným finančním ohodnocením.

    Hotel disponuje celkem 138 pokoji a velmi pěknými konferenčními místnostmi s kapacitou 250 míst. Pro ještě příjemnější pobyt je hostům k dispozici fitness zóna a během teplejších měsíců také příjemné posezení s drinkem na letní terase. 

  • Náplň práce

    Tato pozice bude podřízena F&B Managerovi a zároveň bude jeho zástupem, bude mít na starost menší tým a jeho odpovědností bude především zajištění celodenního bezchybného servisu na restauraci a baru, organizace práce kolegů i jejich aktivní podpora, kontrola čistoty, kvality jak při snídaních, tak i během večerního A la carte provozu. 

  • Požadavky na kandidáta

    Pokud už za sebou máte zkušenosti z obdobné práce, baví Vás komunikace s hosty, rádi by jste se věnovali hotelovému provozu a měli možnost se vypracovat dál, budu se těšit na Vaši odpověď emailem na job@dream-job.cz :)