• Food & Quality Supervisor - síť bistro provozů

    Pro našeho klienta, úspěšnou společnost provozující nový koncept bistro provozů, hledáme zkušeného a energického manažera, který přivítá možnost být stále v pohybu. V této pozici budete mít na starosti zabezpečení celkového chodu všech svěřených outletů po stránce technické i provozní - kontrola kvality, optimalizace nákladů, práce s budgetem, dohled nad objednávkami surovin, přehled o stavu vybavení i zajištění všech standardů společnosti a pravidel HACCP atd. Nedílnou součástí bude také personální vedení a podpora týmu cca 20 kolegů a s tím spojená agenda.

  • Vzhledem k rozsahu práce je požadavkem:

    zkušenost s vedením lidí, řízením provozů - ideálně zaměřených na segment fast-food, profi vystupování, znalost a orientace v ekonomických a hospodářských výsledcích, finanční a celkový přehled v oblasti F&B, dobrá znalost angličtiny, řidičský průkaz sk.B - ochota pohybovat se po Praze a v neposlední řadě také chuť šířit pozitivní motivaci směrem ke svému týmu a aktivně se podílet na rozvoji značky na trhu.

  • Za odvedenou práci nabízíme:

    zázemí etablované společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, možnost podílet se na rozvoji nového brandu, výhled kariérního posunu, slušné a profesionální jednání a rozhodně žádnou nudu! 

    Pokud můžete nabídnout odpovídající praxi a rádi byste se dozvěděli k nabídce něco blíže, neváhejte nás prosím kontaktovat emailem na job@dream-job.cz a předem Vám děkujeme za zaslané CV :).