Front Office Manager – 5* hotel, Praha

Pro našeho klienta, kterým je luxusní 5* hotel s dlouholetou tradicí na lukrativní adrese v blízkosti Pražského Hradu, hledáme zkušeného „Front Office Managera“.

Náplň práce:
 vedení a aktivní support menšímu týmu Front Office (recepce, concierge, portýři),
 venní komunikace s hosty, udržování nejvyšších standardů zákaznického servisu,
 průběžná kontrola všech nastavených operativních procesů,
 nábor, školení a motivace zaměstnanců,
 komunikace s ostatními odděleními hotelu,
 služby v režimu krátký/dlouhý týden,
MOD služby – operativní řešení nestandardních situací.

Požadujeme:
 předchozí praxe z 5* nebo 4* hotelu na oddělení Front Office min. 4 roky,
 přirozený pro-klientský přístup, reprezentativní vystupování,
 znalost Čj na úrovni rodilého mluvčího, velmi dobrá znalost Aj (další jazyk výhodou),
 zkušenosti s vedením týmu a školením nových zaměstnanců,
 chuť k práci a schopnost motivovat ostatní,
 dobrou orientaci po Praze resp.znalost ČR,
 časovou flexibilitu.

Nabízíme:
 zajímavou práci v atraktivním prostředí luxusního 5* hotelu,
 zajímavé firemní benefity a motivační složky,
 HPP v režimu krátký/dlouhý týden,
 adekvátní finanční ohodnocení.

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, budeme se těšit na zaslané CV na: job@dream-job.cz ! Tým Agentury Dream Job s.r.o.