• Front Office Shift Leader - 4* hotel, Praha 1

  Pro našeho váženého klienta, komfortní 4* hotel v prestižní lokalitě sousedství Pražského hradu, hledáme posilu do reprezentativního týmu recepce. Pro příjemný a klidný pobyt hostů je k dispozici 132 pokojů, wellness zóna, lobby bar a restaurace s krásnou letní terasou. Vysoká úroveň všech služeb, profesionální a zároveň lidský přístup je požadovaným standardem. FO Shift Leader musí být samostatný, zodpovědný a loajální člověk, pro kterého není komunikace s hosty jen rutinou, ale také radostí :).

 • Hlavní odpovědnosti bude:

  zajištění bezchybného servisu denních směn, kontrola všech procesů recepce, správnosti vystavených dokladů a směnárenské činnosti, podpora upsellingu v rámci prodeje všech služeb, příprava reportingu pro ostatní úseky na denní bázi, tvorba rozpisů služeb ve spolupráci s FOM a především podpora a motivace kolegů i udržování pozitivní atmosféry...

 • Požadujeme:

  ukončené středoškolské vzdělání, zkušenost z hotelové recepce, výbornou angličtinu a komunikativní znalost dalšího jazyka, aktivní přístup a trestní bezúhonnost, schopnost zástupu kolegů v případě potřeby...

 • Nabízíme:

  Nabízíme pěkné platové ohodnocení spolu s motivační složkou, fér podmínky a zázemí stabilní značky na trhu, možnost profesního rozvoje a práci v přátelském prostředí.

  Pokud splňujete podmínky pro nabízenou pozici a chcete se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na Vaše odpovědi a CV v anglickém jazyce! Děkujeme.