• Front office supervisor - 4* rezidence

    Pro komfortní rezidenci na Praze 6 hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Front office supervisor. Rezidence poskytuje ubytování ve 30 moderních a účelných pokojích. Klientům je k dispozici také konferenční sál pro pořádání nejrůznějších akcí, recepce otevřená 24 hodin denně, internet a parkoviště.Zaměřuje se převážně na individuální a firemní klientelu.

  • Náplň práce

    • zajištění plynulého chodu recepce,
    • zpracovávání rezervací nově příchozích hostů,
    • přijímaní hostů check-in, informování o službách hotelu,
    • komunikace s klienty a vyřizování jejich přání a stížností,
    • spolupráce s ostatními odděleními hotelu,
    • odubytování klientů ( check-out ), vystavení účtu klientům,
    • zajištění služeb taxi, letenek či rezervace restaurací.

  • Požadujeme

    • zkušenosti v obdobné pozici minimálně 1 rok,
    • výborné komunikativní a organizační schopnosti,
    • profesionální vystupování a pro-aktivní přístup,
    • perfektní znalost českého a anglického jazyka podmínkou,
    • pro-klientský přístup, flexibilita, samostatnost.

  • Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • práce v příjemném a moderním prostředí,
    • široká nabídka firemních benefitů,
    • možnost profesního růstu v rámci společnosti,
    • pracovní doba - 7 - 19 hod, krátký/dlouhý týden.

    Nástup: ASAP

    Kontakt: Pavla Hodinková

    E-mail: pavla@dream-job.cz