• General Manager - 4* hotel

    Pro dobře dostupný 4* hotel v Praze hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici General manager. Hotel disponuje cca 300 pokoji, dále nabízí svým klientům restauraci, lobby bar, multifunkční konferenční prostory a wellness centrum.

  • Náplň práce

    • kompletní odpovědnost za chod hotelu,
    • implementace a realizace obchodní a prodejní strategie,
    • kontrola jednotlivých středisek,
    • důraz na pozitivní PR a marketing,
    • vyhodnocování a spoluzodpovědnost za hospodaření hotelu,
    • rozvoj firemní kultury a pracovního prostředí,
    • práce s týmem, jeho rozvoj a motivace,
    • zpětná vazba managementu společnosti.

  • Požadujeme

    • min. 3 roky na ředitelské či provozní pozici,
    • znalost hotelového provozu,
    • perfektní znalost anglického jazyka,
    • obchodní drive, prodejní talent a marketingová kreativita,
    • orientace ve finanční a hospodářské oblasti,
    • přirozený respekt a autorita,
    • schopnost vedení a motivace týmu,
    • samostatnost, rozhodnost a loajálnost.

  • Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • další firemní benefity,
    • zázemí stabilní společnosti,
    • možnost seberealizace a osobního rozvoje.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Pavla Hodinková

    E-mail: pavla@dream-job.cz