• IT Manager - mezinárodní společnost

    Pro našeho klienta, mezinárodní dynamickou společnost, působící v oblasti hospitality, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici IT Manager. Společnost se zabývá poskytováním IT služeb a poradenství pro klienty různých oborů a na trhu již působí bezmála 26 let.

  • Náplň práce

    • řídit informační technologie a počítačové systémy,
    • plánování, organizování, řízení a vyhodnocování IT a elektronických datových operací,
    • navrhování, vývoj, implementace a koordinace systémů, politik a postupů,
    • zajištění a zabezpečení dat, přístup k síti a systémy zálohování,
    • usilování o soulad s potřebami uživatelů a funkčností systému,
    • identifikace problematické oblasti a implementace strategických řešení včas,
    • systémy auditu a hodnocení výsledků,
    • ochrana majetku, informací a struktur řízení,
    • zajištění efektivity nákladů.

  • Požadujeme

    • předchozí pracovní zkušenosti jako IT manažer nebo relevantní zkušenosti,
    • vynikající znalost technického managementu, informační analýzy a počítačového HW/SW systému,
    • odbornost v oblasti správy datových center a správy dat,
    • praktické zkušenosti s počítačovými sítěmi(správa sítí a síťová instalace),
    • schopnost řídit personál,
    • znalost hotelových a restauračních programů (Fidelio, Opera, RES3700, mStation),
    • perfektní znalost práce s PC,
    • aktivní spolupráce se všemi klienty.

  • Nabízíme

    • zajímavé platové ohodnocení,
    • perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti,
    • široké možnosti vzdělávání a rozvoje,
    • práci s unikátními high-tech zařízeními a procesy,
    • řadu zaměstnaneckých výhod.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: job@dream-job.cz