• Kitchen Supervisor - mezinárodní italská restaurace

    V Praze se otevřela světoznámá restaurace nabízející typické italské pokrmy. Tento koncept se zaměřuje především na casual dining a čerstvě připravované pokrmy přímo před zraky hostů. Pro tuto restauraci hledáme zkušeného kandidátka/kandidátku na pozici Kitchen Supervisor. Pozice vyžaduje zodpovědnost za provoz kuchyně a vedení týmu.

  • Náplň práce

    • zajištění plynulého chodu celé směny,
    • kontrola přípravy v kuchyni,
    • důraz na dodržování předepsaných standardů,
    • vedení a motivace týmu,
    • komunikace s dodavateli,
    • vytváření pozitivního PR společnosti,
    • komunikace s restaurant supervisorem,
    • důraz na perfektní servis,
    • nábor nových zaměstnanců.

  • Požadujeme

    • předchozí zkušenosti z provozu kuchyně,
    • zkušenosti s italskou kuchyní,
    • výborná znalost českého a anglického jazyka,
    • schopnost vést a motivovat tým,
    • přirozený respekt a autorita,
    • flexibilita a loajálita vůči společnosti,
    • pozitivní a pro-klientský přístup.

  • Nabízíme

    • zajímavé platové ohodnocení,

    • firemní benefity,

    • zázemí stabilní společnosti,

    • příjemné a moderní pracovní prostředí,

    • školení a tréninky, možnost profesního růstu.

    Nástup: ihned

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: info@dream-job.cz