• Kuchař/kuchařka - restaurace

    Pro našeho klienta, trendy restauraci na Praze 7, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Kuchař/ka. Restaurace nabízí svým klientům domácí pokrmy s nádechem mexické kuchyně a specialitou je i vlastní pekárna. Klienti mají možnost vychutnat si zde lahodné snídaně, obědy, večeře a víkendové brunche.

  • Náplň práce

    • organizace přípravy pokrmů,
    • vaření dle menu a požadavků šéfkuchaře,
    • dodržování hygienických a bezpečnostních norem,
    • zajišťování požadovaných standardů restaurace,
    • kontrola kvality surovin,
    • efektivní komunikace s ostatními odděleními kuchyně.

  • Požadujeme

    • praxe na obdobné pozici nutná,
    • zájem o přípravu jídel dle moderních gastronomických trendů,
    • flexibilitu, týmového ducha, spolehlivost a loajalitu,
    • zájem o gastronomii a kreativitu ve vaření,
    • profesionální vystupování a výborná organizace práce,
    • smysl pro pořádek a čistotu.

  • Nabízíme

    • motivující platové ohodnocení,
    • zázemí stabilní společnosti,
    • příjemné pracovní prostředí,
    • možnost kariérního růstu v rámci společnosti.

    Nástup: ihned

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: job@dream-job.cz