• Majordomus - luxusní rezidence

    Pro soukromou luxusní rezidenci v Praze, kterou obývá početná VIP rodina, hledáme schopného kandidáta/tku na pozici Majordomus. Majordomus bude mít na starosti zajištění kompletního a plynulého chodu rezidence od vedení pomocného personálu až po přípravu menu pro rodinu a jejich hosty.

  • Náplň práce

    • zodpovědnost za chod rezidence, koordinace personálu (úklid, zahradníci, technici, kuchař, pradlena),
    • nábor nových zaměstnanců,
    • dohled nad výchovou dětí,
    • společně s kuchařem sestavování menu, dle aktuální situce a sezóny,
    • přijímání návštěv a starost o ně,
    • běžné nákupy,
    • starost o domácí mazlíčky,
    • dohled nad rezidencí v době nepřítomnosti majitelů,
    • zajištění chodu domácnosti o víkendu a svátcích.

  • Požadujeme

    • předchozí zkušenosti na obdobné pozici (chod rezidence, domácnosti, office management),
    • dokončené středoškolské vzdělání s maturitou,
    • reprezentativní vzhled,
    • bezúhonnost, pořádkumilovný člověk,
    • schopnost přizpůsobit se chodu domácnosti VIP rodiny,
    • zkušenost s výchovou dětí,
    • organizační schopnosti.

  • Nabízíme

    • vlastní byt v areálu rezidence,
    • zajištění všech nákladů (auto, nákupy),
    • výborné platové ohodnocení,
    • nevšední práci, která může být Vaším koníčkem a rodinou.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: info@dream-job.cz