• Manažer/ka provozu - školní stravování

    Věříme, že Vám můžeme nabídnout Dream Job v jedné z předních škol, která dbá na stravování svých svěřených dětí. Škola si potrpí na vysoké standardy, zdravou vyváženou stravu a příjemné prostředí, nejen pro děti, ale i pro zaměstnance. Hledáme inovativní osobnost, která má prozákaznický přístup a zajímá se o stravovací trendy a výživové hodnoty. Klient je velmi solidní a dobré kandidáty dokáže náležitě ocenit.

  • Náplň práce

    - řízení školení jídelny po stránce organizační,
    - odpovědnost za řádné hospodaření,
    - dohled nad dodržováním předpisů a norem,
    - spolupráce s šéfkuchařkou a vedení týmu školení jídelny,
    - řešení případných problémů,
    - podílení se na inovacích jídelny,
    - vedení přehledu stravovaných osob a péče o ně.

  • Požadujeme

    - praxe na stejné pozici výhodou,
    - ovládaní anglického jazyka na komunikativní úrovni,
    - schopnost samostatně vést a motivovat kolektiv,
    - příjemné a profesionální vystupování,
    - spolehlivost a poctivost,
    - pozitivní přístup k práci a zákazníkům,
    - životopis s fotografií v elektronické podobě.

  • Nabízíme

    - zázemí stabilní společnosti,
    - ohodnocení v závislosti na dosažených výkonech,
    - zaměstnanecké benefity,
    - příjemné a kultivované prostředí,
    - práci v mladém a motivovaném týmu profesionálů,
    - volné víkendy.

    Nástup: ihned

    Kontakt: Hana Patzáková

    Email: job@dream-job.cz