• Ředitel cestovní kanceláře - incoming

    Mezinárodní cestovní kancelář, která je 20 let etablovaná na českém trhu, hledá do svého týmu Ředitele pro pobočku v České republice. Kancelář se těší dobrému renomé na trhu v celosvětovém měřítku. V České republice mají řadu incetivních i leisure skupin, zaměřují se na různé sportovní a kulturní akce, na které vozí klienty z celé Evropy i světa. Tento člověk povede tým Projektových manažerů na celém území našeho státu všude tam, kde jsou aktuálně plánované programy.

  • Náplň práce

    • vedení týmu lidí, rozdělování skupin a akcí,
    • motivování týmu a pomáhání v případě problémů,
    • jednání s klienty - hotely, restaurace, dopravní společnosti,
    • vyplňování výkazů pro majitele,
    • vedení velkých projektů - plánovaní, organizace,
    • PR a marketingové aktivity společnosti.

  • Požadujeme

    • zkušenost s vedením týmu minimálně 10 lidí,
    • dobré organizační schopnosti,
    • praxe v hotelu na MICE či cestovní agentuře/kanceláři na manažerské pozici 3 roky,
    • výborná angličtina, němčina výhodou,
    • schopnost zvládat stres a vysoké pracovní nasazení,

  • Nabízíme

    • zázemí mezinárodní společnosti,
    • výborné platové ohodnocení + bonusy,
    • zajímavou práci a skvělého šéfa.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Pavla Hodinková

    E -mail: pavla@dream-job.cz