• Produkční - incomingová agentura

    Nabízíme Vám Dream Job - a to opravdu. Jedna z nejlepších incomingových agentur, která vozí do Prahy klienty z celého světa, sestavuje zajímavé incentivní programy, ale nejenom v České republice, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Produkční, která může pro ně začít pracovat ihned. Programy, které nabízejí, jsou velmi pestré, ale pro Vás také velmi náročné a vyžadují opravdu velmi šikovné uchazeče, kteří se této práce nebojí.

  • Náplň práce

    • sestavování nabídek pro jednotlivé skupiny,
    • samotná realizace daných akcí,
    • domlouvání ubytování, stravování, transferů, průvodců,
    • dohlížení nad dodáním všech potřebných materiálů-rooming listy, časy akcí,
    • připravení materiálů pro vyúčtování.

  • Požadavky

    • velmi organizačně schopného kandidáta, který umí řešit nečekané problémy,
    • pro-zákaznicky orientovaného uchazeče, pro kterého neexistuje "to nejde",
    • výborná angličtina podmínkou,
    • zkušenost v cestovním ruchu podmínkou - jeden rok (recepce, rezervace, eventy),
    • orientace na detail,
    • schopnost tvoření preferencí dle důležitosti.

  • Nabízíme

    • neuvěřitelně zajímavou práci,
    • spojení s celým světem,
    • skvělého manažera,
    • cenné zkušenosti pro život,
    • velmi dobré platové ohodnocení.

    Nástup: ihned

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: info@dream-job.cz