• Projektový manažer s němčinou - DMC

    Mezinárodní destination management company rozšiřuje svůj tým o Projektového manažera s němčinou. Společnost sídlí v rozšířeném centru Prahy, zaměřuje se na německy mluvicí klientelu a zajišťuje poznávací či zážitkové pobyty, jako např. koncerty či sportovní utkání v celé České republice. Jedná se o menší tým (do 10 lidí), kteří se starají o přijíždějící turisty.

  • Náplň práce

    - sestavování individuálních programů,

    - jednání s hotely a restauracemi,

    - zajišťování volnočasových aktivit - lodě, koncerty, kola atd.,

    - komunikace s pobočkami v německy mluvících zemích,

    - rezervace, kalkulace, vyúčtovaní, reporting,

    - řešení případných problémů.

  • Požadujeme

    - znalost Prahy v oblasti gastronomie a volno-časových aktivit,

    - výbornou němčinu a dobrou angličtinu,

    - dobré organizační schopnosti a časovou flexibilitu,

    - pro-zákaznický servis a zájem o cestovní ruch,

    - smysl pro pečlivost a dochvilnost.

  • Nabízíme

    - zajímavé platové ohodnocení,

    - sehraný tým a rodinnou atmosféru,

    - příjemné kanceláře v rozšířeném centru Prahy,

    - firemní benefity,

    - možnost využití svých schopností.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Hana Patzáková

    Těšíme se na Vaše životopisy na e-mailu info@dream-job.cz.