• Referent pro CK s němčinou - DMC

    Mezinárodní incomingová cestovní agentura rozšiřuje svůj tým o pozici Referenta s němčinou. Společnost sídlí v rozšířeném centru Prahy, zaměřuje se na německy mluvicí klientelu a zajišťuje jim poznávací či zážitkové pobyty v České republice.

  • Náplň práce

    • pomoc při sestavování individuálních programů,
    • jednání s hotely a restauracemi,
    • zajišťování volnočasových aktivit (lodě, koncerty, kola atd.),
    • komunikace s pobočkami v německy mluvících zemích,
    • rezervace, kalkulace, vyúčtovaní, reporting,
    • řešení případných problémů.

  • Požadujeme

    • znalost Prahy v oblasti gastronomie a volno-časových aktivit,
    • výbornou němčinu a dobrou angličtinu,
    • dobré organizační schopnosti a časovou flexibilitu,
    • pro-zákaznický servis a zájem o cestovní ruch,
    • smysl pro pečlivost a dochvilnost.

  • Nabízíme

    • zajímavé platové ohodnocení,
    • sehraný tým a rodinnou atmosféru,
    • příjemné kanceláře v rozšířeném centru Prahy,
    • firemní benefity,
    • vhodné i pro absolventy,
    • možnost využití svých schopností.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: info@dream-job.cz