• Sales Manager MICE - 4* de luxe, Praha 1

    Pro 4* hotel v samém srdci historické Prahy, hledáme Sales Manažera/ku, který má zájem pořádat různorodé společenské události - svatby, konference, školení, meetingy a další. Budete se starat o stávající klientelu a zároveň vyhledávat nové obchodní příležitosti. Vzhledem k lokalitě a velikosti hotelu (do 150 pokojů), je využíván pro rozličné, převážně komorní akce. Je zde prostor pro pořádání rozmanitých společenských událostí, výstav a korporátních setkání. Do hotelu a jeho variabilních možností se zamilujete. Budete u toho, když se zde bude něco zajímavého dít a Vy budete "produkční" celé akce.

  • Náplň práce

    • jednání s klienty, nabídky, prohlídky hotelu, smlouvy,
    • plnění stanovených targetů, ( budgent, KPI´s)
    • podílení se na tvorbě cenotvorby společně s DOSM a Ředitelem hotelu,
    • prezentace hotelu na veletrzích a u klientů,
    • aktivní sales - vyhledávání nových obchodních příležitostí,
    • zpracování korespondence,
    • rozvoj marketingové strategie včetně nových strategií a plánů,
    • pravidelný report managementu.

  • Požadujeme

    • obchodní zkušenosti či zkušenosti na eventovém oddělení - 3 roky,
    • znalost hotelového prostředí a místního trhu v oblasti MICE,
    • znalost angličtiny na výborné úrovni - slovem i písmem,
    • výborné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti,
    • skvělé organizační schopnosti,
    • loajalita a odolnost vůči stresu,
    • prezentační dovednosti na profesionální úrovni.

  • Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • silné a stabilní zázemí společnosti,
    • práci v příjemném historickém prostředí 4* hotelu,
    • další rozvoj zaměstnanců,
    • firemní benefity.

    Nástup: dohodou
    Email: job@dream-job.cz