• Shift leader - samobslužné bistro

    Bistro nabízející pokrmy oblíbené italské kuchyně hledá šikovného kandidáta/kandidátku na pozici Shift leader. Jedná se o síť casual dining restaurací se zaměřením na italské receptury, které jsou charakteristické samoobslužným systémem, otevřenou kuchyní a vlastní manufakturou na přípravu těstovin, pizzy a dezertů. Nejsou důležité zkušenosti, ale odhodlanost a vášeň pro práci v gastronomii. Pozice je vhodná pro uchažeče/ky, kteří si již vyzkoušeli co obnáší práce v mezinárodních řetězcích rychlého občerstvení.

  • Náplň práce

    • zajištění bezproblémového chodu celé směny,
    • důraz na dodržování předepsaných norem,
    • kontrola přípravy kuchyně a zaměstnanců restaurace,
    • vedení týmu a jeho motivace,
    • komunikace s dodavateli a klienty,
    • vytváření pozitivního PR společnosti,
    • nábor nových zaměstnanců,
    • důraz na perfektní servis.

  • Požadujeme

    • předchozí zkušenosti na obdobné pozici,
    • zkušenost s vedením lidí a s franšízovým konceptem jsou výhodou,
    • zahraniční zkušenosti výhodou,
    • znalost anglického a českého jazyka na výborné úrovni,
    • schopnost vést celý tým,
    • odhodlanost, chuť do práce a autoritu,
    • spolehlivost a vysoké pracovní nasazení,
    • pozitivní přístup a zodpovědnost.

  • Nabízíme

    • výborné finanční ohodnocení,
    • práci v příjemném a moderním prostředí,
    • školení a tréninky pro Váš rozvoj,
    • možnost profesního růstu,
    • firemní benefity,
    • zázemí stabilní společnosti.

    Nástup: ihned

    Kontakt: Hana Patzáková

    E-mail: info@dream-job.cz