• Projektový manažer s němčinou - gastro segment, střední Čechy

    Pro našeho váženého klienta, jednu z nejvýznamnějších výrobních společností v ČR a celosvětově uznávané značky, hledáme organizačně velmi zdatného profesionála, který bude mít na starosti zajištění a koordinaci několika projektů v rámci gastronomické operativy. Jedná se o skutečně atraktivní příležitost s možností využití předchozích zkušeností ať už z oblasti akcí a eventů různého charakteru, koordinací dodavatelů nebo celkovým dohledem nad průběžnými fázemi provozních projektů.

  • Pozice vyžaduje:

    skvělý time management, předchozí praxi z obdobné organizačně-aktivní pozice, Nj na výborné úrovni, min. středoškolské vzdělání, jasné pochopení zadání a samostatné vyřešení svěřených úkolů a koordinace všech provozních činností, smysl pro detail, komunikační a vyjednávací schopnosti a v neposlední řadě také Vaši spolehlivost.

  • Nabízíme:

    výzvu pro ambiciózního kandidáta, který se nebojí řešit více úkolů najednou a vše dotahovat do konce, možnost stát se součástí týmu jedné z nejúspěšnějších společností u nás, prostor pro osobní i profesní rozvoj ve stabilním zázemí, odpovídající finanční ohodnocení plus služební automobil.

    V případě, že můžete naplnit požadavky na tuto zajímavou pozici a chtěli byste se k nabídce dozvědět něco blíže, neváhejte nás prosím kontaktovat emailem na job@dream-job.cz!