• Provozní ředitel/ka - 4* hotel, Morava

    Pro moravský multifunkční hotel hledáme zkušeného Provozního Manažera. Hotel je situován v krásné přírodě, nabízí špičkové ubytování, trendy gastronomii i řadu zajímavých sportovních atrakcí a služeb. 4* produkt je oblíbený pro pořádání konferencí, firemních akcí tak rodinných výletů či společenských událostí.

  • Náplň práce

    Vaší náplní práce bude dozor nad jednotlivými středisky - recepce, housekeeping, food and beverage oddělení, technická správa budovy, sklady. Budete se účastnit pravidelných týdenních porad a podávat report řediteli společnosti. Ve Vaší kompetenci bude dohled nad kvalitou poskytovaných služeb, kladné hodnocení hotelu na sociálních sítích od klientů, řešení případných problémů. Budete se podílet na náboru a tréninku zaměstnanců, jejich vedení, motivování, propouštění. Majitel od Vás očekává dohled nad správném hospodaření hotelu a výběr těch nejvhodnějších dodavatelů pro jednotlivá oddělení.

  • Požadovaná praxe

    Na této pozici hledáme již zkušeného manažera, který vedl tým lidí (min 20), po dobu 7 - 10 let. Praxe v oblasti F&B na manažerské pozice je podmínkou. Zkušenost v zahraničí a dokončené vysokoškolské vzdělání je velkou výhodou. Klient si představuje silného leadera, který půjde ostatním příkladem a bude umět strategicky nastavit procesy a standardy. Z této pozice je postup na ředitele hotelu.

  • Nabízíme

    Práci v prosperujícím hotelu se zázemím silné společnosti. Možnost postupu na post ředitele. Adekvátní ubytování. Platové ohodnocení odpovídající zkušeností kandidáta.

    Tým Agentury Dream Job se bude těšit na zaslaná CV emailem na job@dream-job.cz!