• Šéfkuchař - 3* hotel, Krkonoše

    Pro našeho klienta, který bude s novou chutí a energií spravovat velmi dobře hodnocený a zavedený 3* hotel ve známém lyžařském centru, hledáme šikovného a samostatného pana Šéfkuchaře, který pracuje stále rád, přivítá možnost života na horách a svými zkušenostmi pomůže novému přístupu a posunutí služeb ještě dále. Hotel nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v ideální lokaci pro zimní i letní dovolenou a zároveň fajn místo pro pořádání firemních akcí, teambuildingů apod. Náš klient chce prioritně navázat na tradici myšlenky, se kterou byl roky hotel veden - tedy čistota, rodinná atmosféra a kvalitu služeb, ale zároveň posunout podnik i jiným směrem a naplno využít jeho potenciál.

    Do čerstvého týmu jsou zváni ti, kteří mají chuť podílet se na změně a dokáží odvést profi práci i bez luxusního vybavení :).

  • Náplň práce

    Šéf kuchyně se bude starat o zajištění kvalitního menu především pro hotelové hosty, pro které je připraveno 30 pokojů. Kapacita restaurace je 64 míst a provoz funguje v režimu: bufetové snídaně - obědy a večeře formou a la carte. Obsazenost hotelu je velmi slušná celoročně.

  • Nabízíme

    Pro seriózní zájemce, nabízíme pěkné finanční ohodnocení 35 až 40.000,- netto na HPP (IČO popř.dohodou) a ubytování se stravou na místě zdarma. Budeme se těšit na odpovědi a CV zaslané emailem na job@dream-job.cz! Děkujeme.