• Vedoucí kuchyně - zdravé stravování, jižní Morava

    Náš klient se zabývá přípravou zdravého stravování pro své zákazníky v průběhu celého dne. Tato služba přípravy pokrmů je v dnešní době velmi žádaná a oblíbená alternativa, jak být schopný udržet si zdravý životní styl. Moderní zázemí kuchyně poskytuje zaměstnancům možnost pracovat efektivně se záběrem na přípravu zdravé stravy.

  • Náplň práce

    Náplň práce na pozici Vedoucího kuchyně spočívá v přípravě zdravých pokrmů z poctivých a kvalitních surovin a v zodpovědnosti za bezchybný chod celé kuchyně. Na této pozici budete mít na starost vedení a motivaci týmu 10 zaměstnanců, zodpovědnost za organizaci práce, dodržování technologických postupů, kontrolu systému HACCP a BOZP. Starat se budete také kontrolu funkčnosti kuchyně po technické stránce a o dohled nad objednávkami surovin. Kreativní stránka práce si zakládá na sestavování zdravého menu.

  • Požadavky na kandidáta

    Po Vás jako uchazeči se požaduje praxe na pozici kuchaře, výuční list, zkušenosti s vedením týmu, zájem o zdravý životní styl, schopnost organizace práce, přirozený respekt a autorita. Velmi podstatné jsou také zkušenosti s kalkulacemi a normováním.

  • Nabízíme

    Klient na této pozici nabízí lákavé finanční ohodnocení a náborový příspěvek. 2 směnný pracovní provoz (ranní a odpolední směna) a pracovní režim od soboty do středy.

    Budeme rádi, pokud se mezi kandidáty najde kreativní osobnost se smyslem pro chutnou a zdravou stravu, která nám zašle své CV a ukáže nám svůj zájem o tuto pozici! CV zasílejte emailem na job@dream-job.cz.