• Director of Sales - 4* hotel, Slovensko

    Pro našeho klienta, 4* designový hotel nacházející se na Slovensku, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Director of Sales. Hotel nabízí svým klientům velkou ubytovací kapacitu, několik restaurací, rozlehlé konferenční sály a velice příjemné wellness centrum.

  • Náplň práce

    • rozvoj a realizaci obchodní a marketingové strategie hotelu,
    • vytváření pozitivního PR společnosti,
    • dosažení cílů dle stanovených strategií,
    • motivace a vedení obchodního týmu,
    • reprezentace společnosti při vytváření, udržování obchodních vztahů,
    • jednání s klíčovými partnery,
    • analýza trhu, snaha určit potřeby potenciálního klienta,
    • zajistit požadovanou obsazenost za požadované ceny,
    • zajištění, tvorba vhodné marketingové propagace,
    • zodpovědnost za stanovený rozpočet a jeho udržení,
    • zpětný report managementu společnosti.

  • Požadujeme

    • předchozí zkušenosti v obdobné pozici min. 4 roky,
    • zkušenost s aktivní sales/marketingem,
    • znalost mezinárodního salesu,
    • znalost hotelového prostředí vítána,
    • perfektní komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování,
    • obchodní a týmový duch, klientský přístup,
    • samostatnost a rozhodnost, orientace na dosažení cíle,
    • přirozený respekt a autorita, schopnost vést a motivovat tým.

  • Nabízíme

    • odpovídající platové ohodnocení,
    • firemní benefity,
    • možnost seberealizace,
    • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
    • zázemí silné a stabilní hotelové společnosti.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Pavla Hodinková

    E-mail: pavla@dream-job.cz