• Operation Business Development Manager - hotelový řetězec

    Pro našeho klienta, velký hotelový řetězec,spravující luxusní hotely a ubytovací zařízení na Slovensku, hledáme vhodného uchazeče/čku na pozici Operation Business Development Manager. Bude se jednat převážně o řízení a rozvoj kvality poskytovaných služeb na jednotlivých ubytovacích střediscích. Prostředí Vysokých a Nízkých Tater je jedním z nejkrásnějších na Slovensku a nabízí návštěvníkům neskutečné množství sportovních aktivit.

  • Náplň práce

    • tvorba a rozvíjení služeb s cílem zvýšit přitažlivost a atraktivitu produktu a poskytovaných služeb v hotelovém řetězci,
    • navržení a řízení rozvoje služeb v operation( F&B, room division, sales) v souladu s nejnovějšími trendy v hotelnictví,
    • vytváření standardů a procesů, kontrola jejich dodržování v jednotlivých hotelech, návrh řešení při jejich nedodržování a náprava,
    • udržování přehledu o konkurenci, zabezpečení konkurenceschopnosti,
    • úzká spolupráce s oddělením sales & marketing a Gopass, spolupráce na nových projektech,
    • úzká spolupráce a Quality managerem,
    • celkové řízení procesů a vývoje s cílem ekonomického přínosu,
    • příprava reportů KPI, jeho analýza a návrh na jeho optimalizaci.

  • Požadujeme

    • minimálně 3-5 let praxe na obdobné pozici,
    • výborné komunikační a organizační schopnosti,
    • velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou,
    • pokročilá znalost MS Office,
    • finanční přehled a strategické myšlení,
    • řidičský průkaz sk. B,
    • samostatnost, spolehlivost a loajalita.

  • Nabízíme

    • zajímavé platové ohodnocení,
    • další firemní benefity,
    • zázemí stabilní společnosti,
    • možnost seberealizace a osobního rozvoje.

    Nástup: dohodou

    Kontakt: Pavla Hodinková

    E-mail: pavla@dream-job.cz