• Restaurant Manažer/ka - steak house, východní Slovensko

    Na Slovensku je jedna z nejlepších steak restaurací, která nabízí masa nejvyšší kvality. Je pod záštitou zavedené zahraniční značky, která se z destinace za velkou louží přesunula i do matičky Prahy a následně na východní Slovensko. Tato restaurace si zaslouží schopného Restaurant Manažera, který bude PR tváří tohoto podniku, nastaví standardy světového měřítka a servis, který je v tomto zařízení očekávaný.

  • Náplň práce

    • excelentní servis pro zákazníky,
    • nábor zaměstnanců a jejich následné zaškolení,
    • vymýšlení tématických menu s šéfkuchařem restaurace,
    • promo akce pořádané na míru,
    • jednání s dodavateli,
    • zařízení bezproblémového chodu restaurace.

  • Požadujeme

    • zkušenost z fine diningu,
    • charismatickou osobnost, která se nebojí být PR osobností,
    • dobrého a spravedlivého leadra,
    • komunikativní znalost anglického jazyka - řada zahraničních turistů,
    • orientace na detail a výsledek,
    • láska k dobrému jídlu, steakům obzvláště.

  • Nabízíme

    • velmi reprezentativní pracovní prostředí,
    • produkt světového jména,
    • velmi dobré platové ohodnocení,
    • solidního a férového zaměstnavatele,
    • možnost posunu v kariéře - v rámci společnosti.

    Nástup: ihned
    Kontaktní osoba: Pavla Hodinková
    Email: pavla@dream-job.cz

    Těšíme se na zaslaná CV!