• Šéfkuchař - 5* luxusní Golf & Spa resort, Rakousko

  Máte chuť posunout se v kariéře doslova do výšin?

  Nabízíme skutečně vrcholovou nabídku pro odhodlaného "Šéfkuchaře". Ve výšce 762 m n.m, na úpatí tyrolských alp, se rozkládá 5* luxusní Golf & Spa Resort, který zve do svého týmu zkušeného šéfkuchaře s jasnými ambicemi tvořit a nabídnout nejnáročnější klientele tu nejkvalitnější gastronomii. Hotelový komplex nabízí dokonalý prostor pro exkluzivní vyžití během celého roku. 

 • Informace o projektu

  Kromě nespočtu lyžařských tratí si hosté mohou vychutnat 1500m2 lázeňského zázemí a zahrát si na "greenu", který hostí jeden z turnajů okruhu ATP. Tuto výsadu si můžete ve volném čase užít i Vy v rámci poskytovaných bonusů. Hotelový resort se těší velké oblibě mezinárodní klientely, pro kterou je připraveno 82 elegantních apartmá. Nejvyšší kvalita od prvního sousta při snídani až po večerní drink je standardem. 

   

 • Požadavky na kandidáta

  Od budoucího "Küchenchefa" se očekává odpovědnost za bezchybný chod dvou kychyní (restaurant a golfové bistro), zajištění nejvyšší kvality podávaných pokrmů, tvorba menu (lokální kuchyně i mezinárodní), vedení týmu, přípravu sezónních plánů, organizační zajištění personálu, rozpis dovolených, školení a rozvoj týmu. Stejně tak důležitá je i schopnost komunikace a pozitivní přístup k práci i životu. Odpovídající praxe na obdobné vedoucí pozici min.5 let a znalost Nj a Aj je podmínkou, která bude oceněna velkorysým platovým ohodnocením a zajištěným ubytováním za cenu základních provozních nákladů. Máte-li chuť na změnu, budeme se těšit na Vaše reakce na email job@dream-job.cz :).